• Home |
  • Hakkımızda

Hakkımızda

No alt text No alt text

32+

Yıllık Birikim Ve Tecrübe..
Hakkımızda

Reyhanlı Kardeşler Oto Döşeme, Direksiyon Kaplama

REYHANLI KARDEŞLER 1991 yılında Ramazan Reyhanlı ve Yusuf Reyhanlı Tarafından Ümraniye'de kurulmuştur. Tecrübe ve yenilik anlayışı çerçevesinde şekillenmiştir. Gelenekçi anlayışından taviz vermeyen Ramazan Reyhanlı ve Yusuf Reyhanlı, geçmişin göstermiş olduğu hassasiyete bağlı kalarak kalitesinden ve hizmet anlayışından taviz vermeyerek ilk günkü heyecan ile REYHANLI KARDEŞLER’ i Günümüze kadar taşımıştır. REYHANLI KARDEŞLER 1991 yılından itibaren İstanbul genelinde Oto Deri Döşeme , Direksiyon Deri Döşeme hizmetleri sunmaktadır. REYHANLI KARDEŞLER olarak, Oto Döşeme işleri konusunda sektöründe uzun süredir edindiğimiz tecrübe ve deneyimlerimizin sonucunda Oto Döşeme sektöründe hizmet kalitesini yükselterek ekonomik, hızlı ve dürüst şekilde kaliteli hizmet vermeyi ve sonuç olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Hedefimiz, Oto Döşeme sektöründeki tüm yenilikleri yaptığımız yapılar ve işler ile müşterilerimize sunmaktır.

Bize Ulaşın
shape-1 shape-2
shape4 shape7
No alt text
Reyhanlı Kardeşler

Misyonumuz & Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini artırmak, Teknolojik yenilikleri bünyemize katmak, Kalite Hizmet gereklerini yerine getirmek, Sürekli gelişme ve yeniliklere uyum sağlama, Verimli ve Pratik çalışmalar ile maliyetleri düşürmek. & Şirketimizin İstanbul bölgesinde etkinlik ve verimliliğini artırmak.

Kaliteli hizmeti uygun maliyetle müşterilerimize sunmak, Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak.
İletişim

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın

Rehnalı Kardeşler Oto Döşeme, Direksiyon Kaplama

Hizmet Anlayışımız;

No alt text

Çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği her zaman öncelik olmalıdır. Unutmayalım ki güvenli bir çalışma ortamı, başarının temelidir.

Müşteri memnuniyeti için en iyisini sağlamak temel hedefimizdir.

No alt text
No alt text

iş süreçlerinde akılcı yaklaşım ve yenilikçi çözümlerle verimliliği en üst seviyeye çıkarmayı amaçlar. Zaman yönetimi, işbirliği ve sürekli öğrenme ile başarıyı artırır, rekabet avantajı sağlar.

Müşteri beklentilerini karşılamak ve memnuniyeti artırmak adına sürekli çaba gösteriyoruz. İleri teknoloji ve etkili yöntemlerle hızlı hizmet sunarak değer katmayı sürdürüyoruz.

No alt text
No alt text